Jsem rád všude, kde se něco děje. Mám rád radost, úsměv a ještě radši ho fotím.
- Focení je mým koníčkem již

Zkušenosti sbírám kde se dá, fotím na cestách, zvířata, landscape, město i lidi.

Nabízím fotografování domácích mazlíčků, portréty a svatební fotografii, reportáže a plesy. Prosazuji heslo "zákazník je náš pán", proto si u mě můžete domluvit všechno podle svých představ. Napište, a společně vymyslíme super focení s dokonalým výsledkem.domů co fotím galerie kontakt

Tereza a Michal Mělník - Jeviněves

"Jednání vždy bez potíží, nic nebylo problém, i když se něco měnilo. S fotkami jsme byli moc spokojení, barevně vyvedené a ostré. Kvalitní práce mladého člověka."

Klára a Radek Praha - Chvaly

"Vřele doporučuji všem , kteří chtějí zaznamenat důležité životní okamžiky. Práce pana Michala byla nad očekávání , jak jeho úžasný přístup při fotografování , tak samotné fotografie jsou velmi povedené. Tímto bychom mu rádi poděkovali za dokumentaci Naši svatby se kterou jsme byli vice než spokojeni. Spolupráci doporučujeme a rádi ji opět v budoucnu využijeme."

Janka a JosefHořovice - Stašov

"Chtěli bychom poděkovat za skvěle odvedenou práci, díky které se bude náš svatební den stále připomínat. Při celodenním focení panovala skvělá, uvolněná atmosféra. Na fotografovi byl vidět profesionální přístup, měl skvělé nápady a neustálý úsměv. Jsme naprosto spokojení a jsme rádi, že jsme si ho vybrali!"

--

"...další brzy přibudou :)"