krásný

SVATEBNÍ DEN

je vzpomínka na porád

Svatební den je bezesporu jeden z nejdůležitějších dní v životě člověka. Nabízím fotografování celého svatebního dne od příprav do pozdních hodin. Můžeme se ale i domluvit pouze na focení obřadu.

JAK TO TEDY FUNGUJE?

1. ZKONTAKTUJETE MĚ
ozvat se můžete přes e-mail nebo tento kontaktní formulář
2. SEJDEME SE
domluvíme si schůzku na které probereme všechny Vaše přání (není povinná)
3. UŽIJETE SI SVŮJ DEN
strávím s Vámi tolik času, kolik si budete přát, nafotím obřad, hostinu a společně pak nafotíme i Vaše portrétní snímky
4. DOSTANETE FOTKY
fotky Vám zašlu na e-mail, v případě zájmu je vytisknu nebo vyrobím fotoknihu


Níže v kartě "SVATEBNÍ DEN" si můžete prohlédnout fotografie z již navštívených svateb i s recenzí od novomanželů, vedle na kartě "FOCENÍ NOVOMANŽELŮ" si prohlédněte portrétní snímky.


PRAHA - CHVALY

Klára a Radek

duben 2019


"Vřele doporučuji všem , kteří chtějí zaznamenat důležité životní okamžiky. Práce pana Michala byla nad očekávání , jak jeho úžasný přístup při fotografování , tak samotné fotografie jsou velmi povedené. Tímto bychom mu rádi poděkovali za dokumentaci Naši svatby se kterou jsme byli vice než spokojeni. Spolupráci doporučujeme a rádi ji opět v budoucnu využijeme."MĚLNÍK - JEVINĚVES

Tereza a Michal

květen 2019


"Jednání vždy bez potíží, nic nebylo problém, i když se něco měnilo. S fotkami jsme byli moc spokojení, barevně vyvedené a ostré. Kvalitní práce mladého člověka."HOŘOVICE - STAŠOV

Janka a Josef

srpen 2019


"Chtěli bychom poděkovat za skvěle odvedenou práci, díky které se bude náš svatební den stále připomínat. Při celodenním focení panovala skvělá, uvolněná atmosféra. Na fotografovi byl vidět profesionální přístup, měl skvělé nápady a neustálý úsměv. Jsme naprosto spokojení a jsme rádi, že jsme si ho vybrali!"
Kam dál? domů co o mě řekli galerie kontakt