Ahoj!

Jsem Michal, fotograf. Jsem zvědavý a dlouho nevydržím na jednom místě, a proto cestuji, a díky tomu potkávám milé lidi a pěkná místa. A při tom fotím.

Fotím okamžiky, to abychom si je mohli připomínat a pokud možno se u nich i smát. Nebo alespoň zamýšlet a vzpomínat. Být fotografem pro mě znamená umět naslouchat a být empatickým. Fotografie mě učí mít lidi rád takové, jací jsou.

Při focení jsem tu jen a jen pro Vás. Mým posláním je udělat maximum pro přetvoření Vašich představ do reality.Jsem vděčný za to, že mi dáváte důvěru na zaznamenání Vašeho velkého dne. Každou svatbu fotím s respektem a fotím jí tak, jak bych si svého fotografa představoval na své svatbě já — zachycuji nenápadně všechny důležité okamžiky a nijak nenarušuji průběh svatby.

Prostě a jednoduše jsem rád všude, kde se někdo směje (a nebo alespoň kde se něco děje). Mám rád emoce, radost a úsměv a ještě radši je fotím.
-
Focení je mojí životní vášní již
Co ještě byste o mně mohli vědět?


Miluju les a zvířata. Vlastně tak nějak celou přírodu (jen u pavouků a vos trochu váhám).

Pokud zrovna nefotím nebo neupravuji fotky, s největší pravděpodobností budu někde na výšlapu. Klidně někde poblíž měst, ale lépe radši rovnou v horách.

Každý východ a západ slunce na pěkném místě mi vždycky učaruje.

Moje nejoblíbenější jídlo je smažený sýr.

Všímám si i nepodstatných věcí, třeba evidenčních čísel autobusů a tramvají.

P.S. Spaní v TeePee je fakt super.


Jsem součástí fotografických komunit.

.
Mimo fotografování krásných svateb a reportáží také fotografuji pro významné firmy a neziskovky.
Jste-li tedy firma, nebojte se mě kontaktovat se specifickými požadavky na fotografování. Zařídím Vám balíček na míru k oboustranné spokojenosti :)
.
- -