KLÁRA a RADEK svatba

"Vřele doporučuji všem, kteří chtějí zaznamenat důležité životní okamžiky. Práce pana Michala byla nad naše očekávání, jak jeho úžasný přístup při fotografování, tak samotné fotografie jsou velmi povedené. Tímto bychom mu rádi poděkovali za dokumentaci Naši svatby, se kterou jsme byli vice než spokojeni. Spolupráci doporučujeme a rádi ji opět v budoucnu využijeme."

Každý si přeje zachytit svůj svatební den nejlépe, jak jen to je možné. Pokud si vyberete Michala za svého fotografa,...

Zveřejnil(a) Lucie Mašek Andrýsková dne Pondělí 25. ledna 2021

TEREZA a MICHAL svatba

"Jednání vždy bez potíží, nic nebylo problém, i když se něco měnilo. S fotkami jsme byli moc spokojení, barevně vyvedené a ostré. Kvalitní práce mladého člověka."

JANKA a JOSEF svatba

"Chtěli bychom poděkovat za skvěle odvedenou práci, díky které se bude náš svatební den stále připomínat. Při celodenním focení panovala skvělá, uvolněná atmosféra. Na fotografovi byl vidět profesionální přístup, měl skvělé nápady a neustálý úsměv. Jsme naprosto spokojení a jsme rádi, že jsme si ho vybrali!"

TERKA a TOMÁŠ svatba

"Chtěli bychom panu Michalovi poděkovat za krásné fotky a za jeho přístup, kreativitu a všechny možné nápady. Každou chvilku nafotil a proto budeme mít úplně na vše krásnou památku. Jeho přístup k celé svatbě byl naprosto úžasný a bylo nám ctí s ním spolupracovat."

Když jsem volila svatebního fotografa, chtěla jsem někoho, kdo bude respektovat naše podivnosti i fakt, že se neradi...

Zveřejnil(a) Karolína Stichová dne Úterý 13. října 2020

KATKA a FREDRIK svatba

"We made a great choice when we choose Michal to be our photographer for the wedding day. He didn't miss any important thing that happened that day and he was very easy to communicate with. We discussed our ideas briefly before the day and he was ready to capture the moments. He stayed with us through all day and the evening and nothing was any problem. After the wedding, he delivered the pictures very fast and in a great quality. We like them very much and we got many compliments about them so far. I would gladly recommend Michal to any wedding or social event as a photographer."

Moc děkujeme za krásné svatební fotky a milý přístup. Můžeme jen doporučit a určitě služby Michala opět využijeme. Díky K a M 🙂

Zveřejnil(a) Kateřina Kačala dne Neděle 6. září 2020

- -