Zaznamenám Váš svatební den.


Od samého počátku dne až do večerní zábavy budu Vaším usměvavým společníkem.
Vážení snoubenci, vítejte!


Díky, že jste zavítali na mé webové stránky a že mi dáváte svůj čas. Mohu Vám slíbit, že se Vám odvděčím krásnými snímky z Vaší svatby. Než se začtete do následujících řádků, kde Vás seznámím trochu podrobněji se svým servisem, podívejte se do galerie, ať víte, jestli se Vám moje tvorba líbí. Pokud ano, těším se, že mě zkontaktujete na nezávaznou svatební schůzku!Jak to se mnou ve zkratce funguje?


1. krok
OZVĚTE SE MI


Napište mi přes tento kontaktní formulář, sociální sítě, mail nebo mi zavolejte na číslo +420 605 552 197 a dohodneme se na schůzce. Těším se na Vás!

/turekphotographycz

@turekphotography_cz

2. krok
PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA


Dohodneme se na setkání někde v kavárně. Pokud bychom to od sebe měli opravdu hodně daleko, můžeme se případně dohodnout na videochatu nebo podrobnějším telefonátu.
A proč schůzka? Chci Vás lépe poznat, a myslím, že i Vy budete rádi, že se seznámíte s člověkem, který s Vámi stráví Váš důležitý den. A hlavně spolu probereme detaily Vaší svatby.3. krok
VÁŠ SVATEBNÍ DEN


Dle naší domluvy dorazím na místo a celý den Vám budu dělat milou společnost a budu zachycovat ty nádherné okamžiky Vašeho pěkného svatebního dne :)4. krok
ODEVZDÁNÍ FOTEK


Týden ode dne svatby Vám zašlu odkaz na webovou galerii chráněnou heslem, a do dvou týdnů se můžete těšit na USB disk a 50 tištěných fotografií 13x18 jako poděkování.

.Co všechno ode mně dostanete po svatbě?


(*platí pro celodenní focení)

250+ profesionálně
upravených fotografiístylový
USB disk


zaheslovaná
webová galerieaž 100 ks tištěných
fotografií
10x15fotografie z dronu

(zdokumentování místa + vaše portrétní snímky)
Fotokoutek

Součástí Vaší svatby může být i tento stylový fotokoutek.

Fotokoutek funguje tak, že společně vymyslíme nějaké místo, kde bude položený instax fotoaparát a kniha, do které Vám budou moct hosté nalepit fotografie, které vyfotí foťákem. K fotkám mohou připsat i nějaký vzkaz, a díky tomu se z toho stává krásná vzpomínka na celý svatební den.

Ó rozměr fotografie je 7,2 x 8,6 cm

Ještě se představím.


Ještě se představím.


Jsem Michal, fotograf.
Fotím okamžiky, to abychom si je mohli připomínat a pokud možno se u nich i smát.
Být fotografem pro mě znamená umět naslouchat a být empatickým. Fotografie mě učí mít lidi rád takové, jací jsou....
Proč si vybrat na svatbu zrovna mně?

"Chtěli bychom poděkovat za skvěle odvedenou práci, díky které se bude náš svatební den stále připomínat. Při celodenním focení panovala skvělá, uvolněná atmosféra. Na fotografovi byl vidět profesionální přístup, měl skvělé nápady a neustálý úsměv. Jsme naprosto spokojení a jsme rádi, že jsme si ho vybrali!"

- Janka a Josef, Hořovice

"Chtěli bychom panu Michalovi poděkovat za krásné fotky a za jeho přístup, kreativitu a všechny možné nápady. Každou chvilku nafotil a proto budeme mít úplně na vše krásnou památku. Jeho přístup k celé svatbě byl naprosto úžasný a bylo nám ctí s ním spolupracovat."

- Terka a Tomáš, Potštejn
důkazy místo slibů, přečtěte si další reference


Nejčastěji kladené dotazy


Jak to probíhá před svatebním dnem?


Před samotnou svatbou se minimálně jednou potkáme. Chci Vás lépe poznat, a myslím, že i Vy budete rádi, že se seznámíte s člověkem, který s Vámi stráví Váš důležitý den. Je to pro mě velmi důležité, hlavně proto, abychom si spolu probrali detaily a vůbec věděli, jestli jsme pro sebe ti praví. Pak se ještě můžeme potkat jednou, a to u předsvatebního focení.


Jak fotíte na svatbě?


Na svatbě jsem jako nenápadný pozorovatel. A na větší svatby se mnou jezdí i asistent, ten mi pomáhá při portrétím focení novomanželů a během odpoledního dění pak i fotí, takže máte díky tomu více zaznamenaných momentů.


Nabízíte svatební balíčky?


Ne, primárně nabízím celodenní fotografování a svatbu fotím od počátku do konce. Zaplatíte jednu cenu a dál už nic nemusíte řešit, protože udělám, co Vám na očích uvidím :) v tom je to hezky jednoduché. Zůstávám na svatbě tak dlouho, jak je potřeba (sami si určíte), častou praxí je můj pobyt do dalšího dne. Výjimkou je, pokud si snoubenci nepřejí celodenní fotografování, to pak fotím jen půl dne. Zpravidla s fotografováním končím hned po dortu nebo prvním tanci, ale stačí se domluvit :)


Kolik fotografií dostaneme po svatbě?


Během Vašeho svatebního dne nafotím několik tisíc fotografií, ze kterých vyberu přibližně 300+ finálních fotografií — hodně záleží na velikosti vaší svatby a na tom, o jak velkou veselku půjde.


Upravujete fotografie?


Ano, postprodukce je nedílnou součástí fotografovi práce. Všechny fotografie, které Vám odevzdám jsou profesionálně upraveny. A u portrétních snímků upravuji i nedokonalosti kůže (beďary, šrámy atd.)


Jak dlouho po svatbě snímky dostaneme?


Do dvou týdnů ode dne svatby Vám zašlu odkaz na webovou galerii chráněnou heslem, a během následujících dní se můžete těšit i na USB disk a 50 tištěných fotografií. Prohlédnout tolik fotografií totiž nějaký čas zabere a chci si nechat nějaký čas na to, abych fotky "odležel" a po dalším prohlédnutí viděl případné nedostatky v postprodukci a mohl to napravit.
Shrnutí na závěr
PŮLDENNÍ SVATEBNÍ FOCENÍ v KOSTCE

Na svatbě s Vámi strávím
okolo 4 - 6 hodin

+ 130+ profesionálně upravených fotografií
+ fotografie z dronu
+ zaheslovaná webová galerie
+ stylový USB disk
+ až 50 ks prémiově tištěných fotografií 10x15

-Na objednávku kniha fotografií.


Fotografie odevzdám do dvou týdnů ode dne svatby přes internetové úložiště.


CELODENNÍ SVATEBNÍ FOCENÍ v KOSTCE

Na svatbě s Vámi strávím
neomezený počet hodin

+ 250+ profesionálně upravených fotografií
+ fotografie z dronu
+ zaheslovaná webová galerie
+ stylový USB disk
+ až 100 ks prémiově tištěných fotografií 10x15 (případný další tisk se slevou)

-Na objednávku kniha fotografií se slevou 400kč

Fotografie odevzdám do dvou týdnů ode dne svatby přes internetové úložiště. Tištěné fotografie s USB diskem pak dorazí přibližně o týden později.
.Tak co, půjdete do toho se mnou?


Napište mi o nezávaznou schůzku. Nad kávou se nám o tom bude hovořit lépe! :)A jestli ještě trochu váháte, podívejte se na mé svatební snímky v galerii.
- -