Zaznamenám Váš svatební den.


Od samého počátku dne až do večerní zábavy budu Vaším usměvavým společníkem.
Pokud pro Vás svatba znamená den plný radosti a smíchu v obklopení rodiny a Vašich přátel, máme to stejně. Žádné strojené pózy, žádné zdlouhavé focení párových fotografií. Jsem tichým pozorovatelem Vašeho láskyplného příběhu a celý den dokumentuji všechny ty pěkné momenty, co se stanou."Když jsem volila svatebního fotografa, chtěla jsem někoho, kdo bude respektovat naše podivnosti i fakt, že se neradi fotíme. Michal nám vyšel ve všem maximálně vstříc, dopředu se zajímal o naší představu, místo i lidi, kteří na svatbě budou. Zřejmě i díky tomu se mu na fotkách podařilo zachytit svěží atmosféru místa i okamžiku a přitom nám pomohl projít svatebním dnem bez křečovitého pocitu: "někdo nás fotí, usměj se..". Cítili jsme se s ním jako s naším starým dobrým přítelem, přestože jsme se znali jen pár hodin. O to víc si cením výsledku jeho práce. Michal byl jako svatební fotograf dobrou volbou a mám radost z příjemné zkušenosti, perfektně zvládnuté spolupráce a z krásných fotek."

- Karolína a Standa

"Každý si přeje zachytit svůj svatební den nejlépe, jak jen to je možné. Pokud si vyberete Michala za svého fotografa, tak se vám to rozhodně podaří a z fotek budete nadšení. První telefonický kontakt s Michalem byl tak milý a zároveň profesionální, že jsem neměla sebemenší pocit nejistoty a věřila jsem, že jsem vybrala správně. Michal je příjemný, usměvavý mladý muž, se kterým je radost spolupracovat a pokud máte nějaké zábrany, rozhodně se jich během chvilky zbavíte. Je přístupný všem možným nápadům na fotky a absolutně nemáte pocit, že byste zdržovali, nebo že zrovna tahle fotka nedopadla moc dobře a asi byste chtěli vyzkoušet stejnou kompozici na dalších 100 způsobů. Fotky byly zhotoveny během 3 dnů, což byl další velice příjemný bonus. A pokud budete chtít ještě nějaké další fotky do galerie přidat nebo upravit, tak pro Michala není problém se na čemkoliv domluvit. Tohoto fotografa upřímně doporučuji. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších šťastných svatebních fotek."

- Lucie a Josef
důkazy místo slibů, přečtěte si další reference
Svatba velká, nebo miniaturní? Na louce či v kostele. Ve vzduchu nebo třeba pod vodou? Za sluníčka nebo ve vánici? To je jedno. Budu s Vámi kdekoliv a kdykoliv. Hlavně, že to proběhně podle Vašich představ a s láskou!

Jak dlouho s námi strávíš?
Od ranního pozorování hvězd až po půlnoční tanec, když si to budete přát. Je to Váš den, Vy říkáte přání, já Vám je plním.


Víš, neradi se fotíme…
To já taky ne, proto fotím :) Haha, ale nebojte. Na svatební den je přeci nevěsta nejkrásnější holka ve vesmíru a ženich největší gentleman pod sluncem. To se najednou i ta nechuť ve focení otočí. Opravdu. Ukážu Vám to.


Poznáme se před svatbou?
Ano prosím! Přeci spolu strávíme jeden z nejdůležitějších momentů Vašeho života, tak Vás určitě potěší, že budete dopředu vědět, kdo bude jeho součástí. A navíc ještě, když Vám celý den budu dokumentovat vzpomínku na celý život. Aby naše setkání bylo o to příjemnější, může proběhnout v podobě předsvatební schůzky, kde probereme Vaše plány na program svatebního dne, poslechnu si Vaše přání a dáme si u toho dobrou kávu. A určitě se i hezky zasmějeme.


Fotokoutek na svatbě?
Ano, může být! Instax fotoaparát, na který se Vaši hosté budou moct vyfotografovat a fotku Vám nalepit na památku do svatební knihy, Vám rád zapůjčím. (rozměr fotky je 7,2 x 8,6 cm)


Co všechno dostaneme po svatbě?
U celodenního focení běžně odevzdávám okolo 300 fotek. Všechny fotky, které odevzdám, upravuji. Každou zvlášť. Vymazlím je tak, aby každá fotka byla zkrátka skoro dokonalá :) Fotky pak nahraji do internetové galerie a pošlu Vám USB disk. A pak hurá prohlížet!


Za jak dlouho budou fotky hotové?
Finální výběr upravených fotografií ode mně dostanete 60 dní od svatby. Rád Vám ale pár fotek posílám hned po svatbě, abyste měli na ukázku třeba pro přátele, kteří nemohli dorazit.

- -